No siema!

Tak powinnam zacząć ten wpis, żeby wczuć się w jego nastrój !

Ale to tylko tak z pozoru wyglądało, bo wewnątrz, to była tykająca bomba emocji, które przebijały się na zewnątrz z każdą minutą bardziej!

Kiedy myślę o Marcie i Wojtku i ich dniu najpierw przypominają mi się…OKULARY , a zaraz później ich wielki uśmiech, lekkość i ogromna łatwość z jaką pokazywali swoje uczucia!
Jak tylko weszłam do nich do domu przywitali mnie jak swoją dobrą kuzynkę, którą nie widzieli co prawda kilka ładnych lat, ale od razu mieliśmy o czym rozmawiać!  Takim sposobem bardzo płynnie i niepostrzeżenie przeszliśmy do przygotowań, a zaraz później do błogosławieństwa. I tu zatrzymam Was trochę dłużej, bo to było to błogosławieństwo, które zostanie ze mną na bardzo długo. Do dziś przed oczami mam wzruszenie, piękne słowa i gesty. Bo to tymi malutkimi spojrzeniami i dotykiem  buduje się niepowtarzalność tej chwili. I zdecydowanie wolę, kiedy ta chwila jest celebrowana, jak jedna- niepowtarzalna i wyjątkowa- bo przecież tylko jedna w życiu…niż zrobiona, otrzepane kolana i idziemy dalej. Wiecie o czym mówię, prawda?

 

Ślub odbył się w dobrze znanym mi kościele, z mniej znaną oprawą, która zachwyciła mnie do tego stopnia, że w myślach powiedziałam cholernie głośne WOW! A jak już mówię tak cholernie głośne WOW to uwierzcie mi, goście i ja zbieraliśmy szczęki z podłogi..

U Marty i Wojtka byłam króciutko, bo mięli dokładnie takie przyjęcie jakie chcieli, rodzinne, kameralne i swojskie. Niemniej sesje zrobiliśmy … ZACNĄ! Uwierzcie, że trudno zrobić super materiał z sesji, która trwa 10 minut, ale z taką dwójką jak Oni, nie było najmniejszego problemu <3

Bez dalszego wodolejstwa, po prostu obejrzyjcie, jak było pięknie…

 

PS. Dobrze widzicie- data na obrączkach nieaktualna, zeszłoroczna, ale reportaż odbył się w sierpniu tego roku…to zostawię pewnym słodko/gorzkim niedopowiedzeniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Razem możemy więcej!

Zapisując się do mojego Newslettera, otrzymasz wiedzę, inspiracje oraz dawkę niesamowitego humoru! 

Dowiesz się jako pierwsza o darmowych ebookach, które do Was przygotowałam oraz eventach lub firmach które warto poznać! 

Razem stworzymy coś naprawdę pięknego!

Dziękuję!