sesja noworodkowa

Cześć! Jestem Natalia i wykonuję przepiękne sesje rodzinne lifestyle.
Jeśli tu jesteście macie do zachowania wspaniałe chwile na fotografiach oraz mieszkacie w moich okolicach, czyli w Poznaniu!
To wymarzona sytuacja, by móc się poznać! Pragnę dla Was stworzyć niezapomnianą pamiątkę z momentu w którym właśnie się znajdujecie.

Jako mama, często marzyłam, by te małe stópki nigdy nie urosły i pachniały tak wspaniale zawsze. Niestety ten czas szybko mija, a jedyne co nam zostaje to wspominanie tych chwil przy gorącym kakao, oglądając albumy ze zdjęciami. Dlatego warto inwestować we wspomnienia.

Sesja rodzinna lifestyle, czyli jak to wygląda?

Jest to sesja, która pozwala Wam na absolutną naturalność. Odbywać się może w Waszym domu lub w plenerze. Opiera się głównie na zasadzie- zero pozowania, dużo emocji i zabawy!
Nie ma lepszego miejsca niż to, w którym czujecie się swobodnie, ja tę swobodę pragnę uchwycić w jak najbardziej naturalny sposób. Dla mnie najważniejszym jest, byście to Wy i Wasza miłość grała pierwsze skrzypce na sesji.

sesja rodzinna lifestyle

Sesja rodzinna lifestyle- oferta

Koszt sesji: 400 zł

Istnieje możliwość zakupienia vouchera podarunkowego dla najbliższych- wystarczy kliknąć tutaj 😉

Link do moich social mediów, znajdziesz- o! Tutaj

 

Warsztaty z fotografii lifestyle

Jeśli lubisz fotografować i jesteś ciekawa jak wygląda praca fotografa, koniecznie zajrzyj tutaj. Prowadzę warsztaty fotograficzne czyli wprowadzam w tajniki dobrej i naturalnej fotografii. Mówię również o tym jak dobrze poprowadzić swoje social media. Jeśli interesuje Cię ten temat- koniecznie sprawdź moją ofertę.

Napisz do mnie

Ta chwila już nigdy się nie powtórzy.

Możesz ją zatrzymać w kadrze i wracać do niej przez całe życie.