Pomysł na wieczór panieński

fotograf na wieczór panieński

Sesja z wieczoru panieńskiego

Wieczór panieński z marzeń

Kiedy fotograf ślubny i dekoratorka biorą się za organizację wieczoru panieńskiego, musi być idealnie! Tak też było w przypadku Emilki, która wygrała w naszym konkursie organizację takiego przyjęcia.
Dziewczyny przyjechały do nas prosto z Białegostoku. Miałyśmy wolną rękę i masę możliwości.
Wybór miejsca padł na Kołodziejówkę w Ocieszynie. To miejsce z wielkim ogrodem, idealnym do zorganizowania ślubów w plenerze oraz z małą, kameralną salą na drobne przyjęcia weselne.
Wieczór panieński zorganizowany w otoczeniu kwitnących krzewów i drzew, to najlepszy pomysł dla wrażliwej duszy przyszłej Panny Młodej.

Jakie atrakcje na wieczór panieński?

ślub rustykalny poznań

Zanim rozpoczęłyśmy całą przygodę, musiały odbyć się przygotowania! Naszą Pannę Młodą pomalowała Karola Maluje. Kiedy już dziewczyny były gotowe, rozpoczęłyśmy od toastu i szybkiego poczęstunku, by ne tracąc czasu udać się na zewnątrz na warsztaty z plecenia wianków. Wianki miały nam posłużyć później do sesji zdjęciowej.
Warsztaty kwiatowe idealnie sprawdzą się do każdej Panny Młodej, która kocha styl boho lub rustykalny i planuje swój ślub w tym stylu. Wiecie, wianki, stodoły, przyjęcia w stylu slow wedding- to wszystko idealnie wpisuje się w całość.

atrakcje na wieczór panieński

Jak tylko dziewczyny skończyły pleść swoje kwiatowe cuda, porwałam je na sesję zdjęciową. Nie ma lepszej okazji, by zadbać o piękne zdjęcia przyszłej Panny Młodej! Dobrym pomysłem jest również zadbanie o krótki teledysk filmowy z tego dnia, u nas również nie zabrakło tego elementu. Za film odpowiedzialny był Radek, którego znajdziecie pod nazwą Lot trzmiela.

sesja zdjęciowa z wieczoru panieńskiego

slow wedding poznań

Co po sesji?

Po sesji zdjęciowej dziewczyny wybrały się na poczęstunek, który zagwarantowały nam dziewczyny z Cukierni bezowej beza. Musicie uwierzyć na słowo- sama słodycz! Co robiły później? Nie mamy pojęcia! Z tego co słyszałyśmy, bawiły się długo i żywiołowo.

A my odhaczyłyśmy swoją pierwszą w życiu organizację takiego eventu i odśpiewałyśmy hymn chwały, bo wyszło- PERFEKCYJNIE!

fotograf ślubny Poznań

Nie musi być nudno!

Wieczory panieńskie dopasowane do Panny Młodej o duszy romantyczki i kochającej klimaty rustykalne, naprawdę nie muszą być nudne! Wystarczy dobra organizacja, wspaniałe nastroje, dobre jedzenie, szampan i fotografka, która to wszystko uwieczni.

 

 

Podziel się:

Powiązane posty

Napisz do mnie

Ta chwila już nigdy się nie powtórzy.

Możesz ją zatrzymać w kadrze i wracać do niej przez całe życie.