sesja narzeczeńska Poznań Para zakochanych podczas sesji

Cześć! Jeśli tu jesteście oznacza to tylko jedno- przygotowujecie się do Waszego najważniejszego dnia w życiu i potrzebna Wam sesja narzeczeńska w Poznaniu!

Poznań i okolice skrywają w sobie mnóstwo fantastycznych miejsc do przygotowania takiej sesji! Mogę Was porwać w odludne miejsce pośrodku lasu o którym wiem tylko ja lub w każde inne, które zechcecie! Nasze okolice skrywają takie miejsca jak Łysy Młyn w Biedrusku, małe wodospady po starych młynach. Jak również wydmy, wrzosowiska i inne. Z ogromną przyjemnością wybiorę się z Wami do jednego z nich!

Jestem Natalia i tworzę swoją markę Natalia Szewczyk Fotografia Ślubna. Kocham fotografować śluby i wesela, bo to one dostarczają mi najwięcej emocji i wzruszeń- a tych poszukuję najbardziej na swoich zdjęciach.

W mojej ofercie znajdziecie sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne skrojone na miarę oraz sesje ślubne.

sesja narzeczeńska Poznań

Sesja narzeczeńska, dlaczego warto się na nią wybrać? 

Wyobraźmy sobie parę, Anię i Michała, która znalazła swojego wymarzonego fotografa ślubnego przez Internet.
Są zachwyceni jego pracą, tym jakie zdjęcia publikuje. Wszystko, absolutnie wszystko zapowiada, że otrzymają wymarzoną pamiątkę ze swojego dnia ślubu. 

Niestety Pan Młody niezbyt przepada za pozowaniem do zdjęć… Raczej należy do grona mężczyzn, których irytuje uśmiechanie się, ustawianie i inne wygibasy. Panna Młoda lubi robić sobie zdjęcia, ale nigdy wcześniej nie brała udziału w żadnej sesji- brzmi całkiem powszechnie, prawda?  

Zazwyczaj co druga moja para nie miała wcześniej kontaktu z żadnym innym fotografem ani sesją.  

Nasza wymyślona Para, właśnie dzisiaj zamierza się pobrać, wpada do nich ich wymarzony fotograf ślubny i …. zapada niezręczna cisza. Fotograf mówi jedno, a Oni drugie. Fotograf oczekuje super efektów (oni również) ale jakoś to nie idzie. Brak komunikacji tylko pogłębia czarną rozpacz, fotograf próbuje ustawiać Pana Młodego, ingerować w przebieg reportażu, Pan Młody ewidentnie jest zirytowany, bo nie tak to sobie wyobrażał. Panna Młoda choć czuje lekkie onieśmielenie, twardo próbuje sprostać wyzwaniu, pozując trochę na siłę. Im dalej w las… tym robi się gęstsza atmosfera.  

Chyba każdy potrafi sobie wyobrazić, że taka sytuacja może mieć miejsce… Tylko jak w tym wszystkim miałaby pomóc sesja narzeczeńska? 

Sesja narzeczeńska potrafi zapobiec właśnie takim sytuacjom. Na poziomie sesji narzeczeńskiej możemy śmiało powiedzieć, że nasza komunikacja jest super lub w drugą stronę- rozjeżdża się.
To ona ma sprawić, że w dniu ślubu poczujecie się ze swoim fotografem jak z kolegą/koleżanką. Dzięki wcześniejszemu spotkaniu z fotografem na sesji narzeczeńskiej wiecie czego się spodziewać, jak pracuję, na co zwracam uwagę. Mamy możliwość przećwiczenia się wzajemnie.  

Drugą sprawą są oczywiście zdjęcia! 

Niestety często bywa tak, że portfolio to jedno, a praktyka to drugie.
Otrzymując zdjęcia z sesji narzeczeńskiej macie pewność, że trafiliście na swojego wymarzonego fotografa, który trafił w Wasze gusta.  

Komunikacja i efekt końcowy, to dwie najważniejsze rzeczy, które determinują dalszą współpracę.  

Dzięki nim możecie z zaufaniem i spokojem oddać swoją pamiątkę osobie, którą wybraliście na fotografa.

Fotograf ślubny Poznań

fotograf ślubny Oborniki

Natalia Szewczyk fotograf ślubny Oborniki

Natalia Szewczyk fotograf ślubny Oborniki

Natalia Szewczyk fotograf ślubny Oborniki

sesja narzeczeńska Poznań, sesja w palmiarni

Słowa kluczowe, które pomogą Ci w odnalezieniu strony nataliaszewczyk.pl: fotograf ślubny Poznań oraz fotografia ślubna, fotograf na wesele, fotograf ślubny Oborniki, fotograf ślubny Śrem i fotograf ślubny wielkopolska, fotografia weselna, sesje ślubne, sesja narzeczeńska, jak również sesje rodzinne lifestyle, fotograf ślubny Gniezno, fotograf ślubny Września, fotograf ślubny Szamotuły, fotograf ślubny Leszno, Fotograf ślubny Piła,
Jeśli szukasz mnie w google to klik do wizytówki googla

 

Napisz do mnie

Ta chwila już nigdy się nie powtórzy.

Możesz ją zatrzymać w kadrze i wracać do niej przez całe życie.