Sesja kobieca Moniki

sesja kobieca w domu

Niektóre sesje planuje się latami i latami przekłada. Czasami musimy po prostu dojrzeć, czasami zaakceptować siebie… Jednak niezależnie od powodu odkładania tego w czasie, chodzi o jedno. O pozbycie się wymówek. To one sprawiają, że sesja kobieca ucieka nam z roku na rok.

Wiem jak to jest być fotografowaną i fotografować, obydwa zadania wymagają nie lada umiejętności.
Oddając swoje ciało w ręce fotografa musimy mu ufać. Czy jest coś trudniejszego niż pokazywać swoje ciało i być może skrywane niedoskonałości? Zaryzykuję stwierdzeniem, że tak. Równie trudne jest zostać obdarzonym tym zaufaniem. Będąc fotografowaną mam pewne oczekiwania, wierzę, że fotograf w którego ręce się oddałam widzi to co widzieć bym chciała.

Sesja kobieca to współpraca na wielu płaszczyznach, nie tylko czysto fotograficznej: ja robię zdjęcia, Ty pozujesz. To również współpraca emocjonalna, w końcu żeby obdarzyć kogoś zaufaniem, ten ktoś musi na nie zasłużyć. Powiedzmy, że pierwsze koty za płoty- wiecie że potrafię robić świetne zdjęcia i jesteście w rękach profesjonalisty, zostaje druga kwestia, którą buduje się już na sesji. To atmosfera, intymność, ta specyficzna więź porozumienia.

Dobrze, kiedy podczas sesji kobiecej jesteśmy same. Nikt nam nie przeszkadza, nie ma dzieci, które mogą wejść w każdej chwili do sypialni i zapytać: „Mamusiu, dlaczego Ty tak dziwnie wyglądasz?”. Eliminujemy z otoczenia mężów, mamy, teściowe. To ta chwila, kiedy dbamy tylko o siebie i swój komfort psychiczny.

A dzięki takiej współpracy mogą powstać zdjęcia niezwykłe, magiczne, podkręcające nasz seksapil i pewność siebie. Rany, jakie to fajne uczucie, kiedy oglądamy się na zdjęciach i pękamy z dumy jak dobrze wyglądamy. Marzę, by każda kobieta kiedyś tego doświadczyła!

Zapraszam Was do obejrzenia takiej sesji. Monika wraz z zachodzącym słońcem stworzyła nieziemski duet.

sesja kobieca voucher poznań

sesja kobieca przy zachodzie słońca

sesja kobieca zachód słońca

sesja kobieca w domu

sesja kobieca w domu podczas zachodu słońća

  

sesja kobieca na dzień matki, wykupiony voucher na sesję

sesja kobieca w domu na dzień matki

Spraw sobie lub komuś prezent wybierając voucher na sesję.

plakat na sesje rodzinne w niższych cenach

Proponowane wpisy

sesja rodzinna lifestyle w Poznaniu, szczęśliwa rodzina

Podziel się:

Powiązane posty

Napisz do mnie

Ta chwila już nigdy się nie powtórzy.

Możesz ją zatrzymać w kadrze i wracać do niej przez całe życie.